ФОРМУВАННЯ ДОБРОВІЛЬНОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 09.09.2021 13:40

У зв’язку з тим, що Недригайлівська селищна рада пройшла останній конкурсний відбір та включена до переліку громад-учасниць проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», селищна рада оголошує відбір кандидатів для формування ДОБРОВІЛЬНОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Вимоги до кандидатів:

- ВИКЛЮЧНО жителі Хоружівського старостинського округу;

- вікові обмеження від 21 до 60 років;

- відсутність медичних протипоказань до фізичної роботи;

- привілеї надаються особам, які мають права категорії «С», «С1» та наявність відповідної освіти або досвіду роботи – для робіт, пов’язаних з обслуговуванням техніки.

Як це діє?

? На місцях створюються професійні пожежні команди під керівництвом органів місцевого самоврядування.

? Добровольці підписують з місцевим самоврядуванням договір про здійснення ними добровільної діяльності з пожежогасіння.

? Місцеве самоврядування забезпечує місцеві пожежні команди і добровольців необхідною технікою, засобами пожежогасіння і захисними засобами.

? Місцеве самоврядування може пропонувати офіційно зареєстрованим добровільним пожежним певні соціальні гарантії.

? Обов’язкове страхування життя і здоров’я.

Хто такі добровольці-вогнеборці?

ЦЕ:

- лікарі, вчителі, фінансисти, приватні підприємці, механіки та ін., які вирішили зробити внесок у забезпечення безпеки своєї громади;

- представники небайдужого населення, які розуміють, що підтримувати безпеку своїх близьких можна не тільки на фронті, а й вдома;

- люди, які готові кинути всі свої справи на час виклику, аби врятувати чиєсь життя.

За необхідною інформацією звертатися до Недригайлівської селищної ради за номером телефону 099-38-04-758 Клименко Віталій Вікторович.