ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 01.10.2021 09:11

30 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, яке провів заступник голови виконавчого комітету Володимир ШУДА.

Члени виконкому затвердили мережу закладів освіти Недригайлівської селищної ради на 2021-2022 навчальний рік, план роботи виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради на IV квартал 2021 року, надали дозвіл на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Реконструкція тенісного корту комунального закладу «Недригайлівський КСК «Колос» за адресою: вулиця Горького, 10 А, смт Недригайлів, Роменського району, Сумської області», затвердили проєктно-кошторисну документацію «Реконструкція будівлі корпусу інфекційного відділення у будівлю відділення стаціонарної паліативної медичної допомоги за адресою: вулиця Шкільна 12 в, смт Недригайлів, Сумської області», призначили тимчасовим перевізником з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Недригайлівської селищної ради за маршрутами «Недригайлів-Іваниця» та «Недригайлів-Терни», поставили 2-х осіб на квартирний облік, розглянули ряд питань, що стосувалися незахищених категорій населення, інші питання відповідно до поданих заяв і звернень громадян, надали дозволи на спилювання аварійних дерев в селищах Недригайлів, Терни, селах Голубцеве, Іваниця, Шмати, Луки, Вакулки, а також на культурно-спортивному комплексі «Колос».

З рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

З питань порядку денного перед присутніми виступили начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ніна СЕРДЮК, начальник відділу організаційної та загальної роботи селищної ради Ігор ПОСТОЄНКО, начальник відділу містобудування, архітектури та надзвичайних ситуацій селищної ради Володимир ФЕДАЙ, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК, начальник відділу праці та соціального захисту селищної ради Леніна ВОЛОШКО, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила ТОКАР, директор комунального некомерційного підприємства «Недригайлівська лікарня» Ігор ПОНОМАРЕНКО, спеціаліст відділу по управлінню майном та житлово-комунальним господарством селищної ради Олександр ГРИЦЕНКО.

Активну участь у засіданні виконавчого комітету взяли члени виконавчого комітету Олександр ЖУК, Сергій МАКАРЕЦЬ, Олександр ХАРЬКО, Ганна ЧЕРЕВКО, Леніна ВОЛОШКО, Ігор ЗЕЛЕНСЬКИЙ, Василь КРІПАК.

У ході засідання виконкому було обговорено ряд проблемних питань, зокрема, про можливість перенесення святкування дня села Іваниця на іншу дату, про спилювання аварійних дерев поблизу ліній електропередач, про пасажирські перевезення селищем Недригайлів та до села Курмани, про закриття поштового відділення у селі Хоружівка. На усі порушені питання заступник голови виконавчого комітету Володимир ШУДА дав пояснення, рекомендації, а також доручення відповідальним особам стосовно їх вирішення.