НАЙКРАЩЕ ІНВЕСТУВАТИ В ЗНАННЯ ТА ВМІННЯ НАШИХ ДІТЕЙ

Дата: 01.10.2021 19:09

Сьогодні привітали з прийдешнім Днем працівників освіти та Днем працівників професійно-технічної освіти колектив ДПТНЗ "Недригайлівського вищого професійного училища".

Очільник громади подякував всім, хто створює роботу закладу за знання та вміння, які вони передаються своїм учням. Для Костянтина ВОЛКОВА заклад став фундаментом його подальшого навчання у вищому навчальному закладі. Селищний голова зазначив, що всім нам дуже важливо не переставати вчитися новому, будь-то учень, вчитель...

Завданням номер один для працівників профтехосвіти наразі - не просто давати знання, а й навчити дітей реалізовувати їх на практиці. Володіння сучасними технологіями та вміння працювати на сучасному обладнанні - безпрограшний квиток у успішну дорослість, за яку молодь буде вдячна своїм наставникам щиро і все життя.