КОЛЕКТИВ "ЗАБАВА" НАЙКРАЩИЙ
10 жовтня у місті Полтава проходив міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Золота соната». У заході взяли участь 49 хореографічних колективів з міст Полтава, Одеса, Кропивницький, Олександрія, Богодухів, Пирятин, Токмак, смт Манченки, смт Куп’янськ, смт Старий Мерчик, смт Драбинівка, смт Заводське.
Нашу Недригайлівську громаду гідно представив хореографічний колектив «Забава», керівник Марина КРАВЧЕНКО. В п’яти вікових категоріях 35 колективів представили сучасні танці, 14 колективів - народні танці.
Колектив «Забава» КЗ «Недригайлівський будинок дитячої та юнацької творчості Недригайлівської селищної ради Сумської області» в народній хореографії серед усіх колективів виборов Гран-прі!!! Задоволені та щасливі наші призери святкували свою перемогу екскурсійними місцями славетного міста Полтава.
Щиро вітаємо наших вихованців та керівника Марину КРАВЧЕНКО з черговою великою перемогою! Так тримати!