ПРОДОВЖИТИ МОЛОДІСТЬ – ДУЖЕ ПРОСТО

Дата: 15.11.2021 13:55

Недригайлівський селищний голова Костянтином ВОЛКОВ разом з директором КУ «Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Тетяною БОЙКО обговорили деталі старту нового проєкту для людей похилого віку.

Комунальна установа з 16.11.2021 року організовує групу «Здоров’я» для заняття оздоровчою фізкультурою. Заняття планується проводити 2 раза в тиждень. Бажаючих просимо звертатись за адресою: смт. Недригайлів, вул. Вишнева,2.

Для оформлення особової справи необхідно мати такі документи:

- ксерокопії паспорта,

- ідентифікаційного номера,

- COVID-сертифікат про вакцинацію.

Якщо ви прагнете якомога довше почувати себе молодим – рухайтесь. Доведено, що почавши займатися оздоровчою фізкультурою навіть в похилому віці, люди можуть значно покращити своє самопочуття, знизити ризик серцево-судинних захворювань та зміцнити імунітет.

Будьте оптимістом. Навчіться отримувати задоволення від занять фізкультурою. Живіть в гармонії з собою і навколишнім світом. Любіть себе і оточуючих.