ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ

Дата: 07.12.2021 14:11

Сьогодні з Днем працівників органів місцевого самоврядування привітали працівників виконавчого апарату Недригайлівської селищної ради.

З нагоди професійного свята грамотами виконавчого комітету нагороджено:

- начальника фінансового відділу Недригайлівської селищної ради Світлану БОРДУН;

- тимчасово виконуючого обов’язки начальника центру надання адміністративних послуг Недригайлівської селищної ради Ігоря ШАПОВАЛА;

- провідного спеціаліста відділу організаційної та загальної роботи Недригайлівської селищної ради Олену ГРИЦЕНКО.

Щиро вітаємо всіх причетних зі святом! Бажаємо усім, хто працює на благо громад, відстоює їхні інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань.