ВІДПОЧИНОК ДО ДИТЯЧОГО ТАБОРУ «СОКОЛЯТА»

Дата: 20.12.2021 16:27

Відділ праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради інформує, що з 05 січня  2022 року до 25 січня 2022 року включно   (тривалість зміни – 21 день) проводиться відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки,  розташований для дітей та молоді в Карпатах «Соколята»,  ураховуючи вікові обмеження дітей від 7 до 18 років. До закладу направляються діти пільгових категорій ,талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних,  районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

При бажанні оздоровити своїх дітей, батькам, або особам, що їх заміняють, необхідно звернутися до відділу праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради, за адресою  вул. Сумська,13, телефон 5-23-56.