ГІДНІСТЬ ЛЮДИНИ Є ОДНІЄЮ З НАЙВАЖЛИВІШИХ ОСОБИСТІСНИХ ЦІННОСТЕЙ
Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.
“Небесною Сотнею” називають загиблих учасників Революції Гідності. Дехто з них загинув навесні 2014 року.
Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Ними стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.
Сумний список Небесної Сотні почав складатися 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану вірменин Сергій Нігоян та білорус Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло львів'янина Юрія Вербицького зі слідами тортур. До 18 лютого 2014 року вже налічувалося 9 загиблих. У період із 18 до 20 лютого загинуло та отримало травми та смертельні поранення найбільше протестувальників – 80 осіб: 20 – 18 лютого, 12 – 19 лютого, 48 – 20 лютого. Після 20 лютого – ще 20. Усі вони ввійшли до пантеону борців за незалежність України.
Саме у ці пам’ятні дні у Недригайлівській громаді заплановано проведення циклу заходів.
Сьогодні працівники виконавчого апарату та структурних підрозділів Недригайлівської селищної ради разом із військовими поклали квіти та лампадки до пам’ятного знаку захисникам, полеглим за волю та незалежність України, пам'ять про Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання.