У День святого Миколая

Дата: 19.12.2022 15:23

Фото без описуУ важкий час для нашої країни хочеться принести добро та любов у кожну родину, де виховуються діти. Хочеться обігріти малечу, підбадьорити, подарувати море позитивних емоцій, вручити безліч солодощів та подарунків. На превеликий жаль, в кожну родину завітати не маємо змоги. Сьогодні, в День святого Миколая Чудотворця, начальник служби у справах дітей Недригайлівської селищної ради у співпраці з представниками Недригайлівського відділення поліції відвідали родину внутрішньо переміщених осіб та завітали в КЗ Сумської обласної ради – Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області. Діти дякували гостям за надані солодощі посмішками та словами вдячності.

З Днем святого Миколая Чудотворця, щастя, віри, надії,  здійснення мрій та мирного неба нам усім!