Про проведення установчих зборів молодіжної ради

Дата: 20.01.2023 15:54

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що 06 березня 2023 року о 14.00 у малому залі Недригайлівської селищної ради відбудуться установчі збори з формування складу молодіжної ради.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які поживають на території Недригайлівської селищної ради та мають бажання  впливати на розвиток молодіжної сфери громади.

Для участі в установчих зборах подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення інституту громадянського суспільства про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;

біографічна довідка із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

згода на обробку персональних даних.

Документи від кандидатів приймаються з 20.01.2023 до 03.02.2023 у робочі дні з 08.00 до 17.00 у Недригайлівській селищній раді (третій поверх) Сердюк Світланою Михайлівною. Контактний номер телефону 0665910307.