ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 22.01.2023 11:23

Фото без описуСьогодні, 22 січня в Україні День соборності. Ця дата з кожним роком стає більш важливою для нашої країни.

Це свято відзначають в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Цього дня прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше, 22 січня 1918 р.,  - проголошення повної незалежності Української Народної Республіки.

Століттями розірваний український народ об'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

І той факт, що одні мешкають на самому заході, а інші – на самому сході України, не зменшує важливості кожного з нас. Усі ми однаково любимо нашу країну і пишаємося, що нам довелося народитися тут і жити, бути громадянами великої і сильної держави.

Пишаємося нашими героями, полеглими за волю і незалежність України. Олександр Шовтута, Сергій Грибеник, Євген Керечанин, Руслан Таранченко, Сергій Кущ, Максим Матузка, Володимир Пшінник, Сергій Федина навіки залишаться в нашій пам’яті!

І лише пам'ятаючи про них, ми зможемо вистояти як нація у цей нелегкий час і перемогти рашистську навалу!

Ми віримо у свою державу, віримо в ЗСУ, віримо в народ України, які єдині, як ніколи!

Зі святом! З Днем соборності!

Недригайлівський селищний голова Костянтин Волков