Дата: 16.02.2023 16:05

Фото без опису16 лютого відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, яке провів Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

Члени виконавчого комітету заслухали звіт про стан виконання делегованих повноважень у виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради за   2022  рік, продовжили термін суспільно корисних робіт,  що мають оборонний характер та розташовані на території Недригайлівської селищної територіальної громади для  працездатних осіб, внесли зміни до положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, внесли зміни до тарифів на платні  медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Недригайлівська лікарня»,  розглянули питання про надання матеріальної допомоги, відповідно до якого дев’ятьом жителям громади надана фінансова допомога на лікування,  ліквідацію наслідків пожежі, поховання, допомогу пораненому військовослужбовцю, розглянули ряд питань соціального характеру.

З питань порядку денного перед присутніми виступили  Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна ВОЛОШКО, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК, спеціаліст відділу по управлінню майном та ЖКГ селищної ради Олександр ГРИЦЕНКО, директор комунального некомерційного підприємства «Недригайлівська лікарня» Ігор ПОНОМАРЕНКО.

У обговоренні питань порядку денного активну участь взяли  заступник голови виконавчого комітету Володимир ШУДА, члени виконавчого комітету Ігор КРИШТОП, Тетяна НЕМЕНКО, Ніна СЕРДЮК та інші.

Підсумовуючи засідання виконавчого комітету, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ  наголосив на консолідації усіх сил і засобів  задля забезпечення потреб військовослужбовців, посиленні співпраці усіх закладів та служб з поліцейськими офіцерами громади.