ДОЛУЧАЄМОСЯ ДО ВИГОТОВЛЕННЯ ОКОПНИХ СВІЧОК!

Дата: 20.02.2023 11:34

Фото без описуНедригайлівська селищна рада організовує збір коштів на закупівлю воску та парафіну для виготовлення окопних свічок.

Окопні свічки стають рятівним джерелом світла і тепла для наших захисників. Одна бляшанка, залита воском або парафіном, горить   до шести годин, а її полум’я сягає 30 см. Окопна свічка виконує кілька функції: вона світить, гріє, на ній можна навіть приготувати повноцінний обід, сніданок чи вечерю. Окрім того, коли вона горить, то можна просушити мокрий одяг. Зникає також волога в бліндажі чи окопі.

Охочих допомогти з виготовленням окопних свічок у нас достатньо, а ось воску або парафіну не вистачає.

Усі небайдужі можуть доєднатися до вкрай необхідної справи, перерахувавши кошти на рахунок благодійної організації «Недригайлівський селищний благодійний фонд «Недригайлівщина».

Номер картки:  5169 3305 2027 0338.

Щиро дякуємо усім, хто докладає  зусиль для виготовлення окопних свічок. Разом упевнено йдемо до Перемоги!