Шановні жителі Недригайлівської громади!

Дата: 20.02.2023 11:41

Фото без описуСьогодні, в   День Героїв Небесної Сотні, ми вшановуємо пам’ять героїв, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав  права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Нам випало бути свідками тих  драматичних і надзвичайно болючих подій. Події ці творилися звичайними людьми – нашими сучасниками. Вони виконали те, про що кажуть нам рядки Державного гімну України:  «Душу й тіло ми положим за свою свободу і покажем що ми, браття, козацького роду!»

Сьогодні ми усі є свідками інших страшних подій – війни українського народу за незалежність. Тож вшануємо Героїв Небесної Сотні, а також усіх українських вояків, яких уже немає поряд з нами, і які  зараз беруть участь у воєнних діях.

Усіх тих, хто прикладом власного життя  демонструє щире прагнення жити у вільній і незалежній державі.

Усі вони залишаться у нашій пам’яті  назавжди. Вони вже стали гордістю й прикладом для майбутніх поколінь, і не лише в нашій країні!

Зараз у нас багато складних завдань.

Основне – відстояти територіальну цілісність та незалежність України, зберегти її економічний потенціал та розпочати впровадження тих змін, яких хочуть наші жителі.

Це не просто.

Нам потрібні згуртованість, віра, наполегливість.

Бажаю мирного неба над нашою українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Памятаємо подвиг усіх героїв і впевнено йдемо до перемоги!

Слава Україні! Героям слава!

Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ