Ми пам’ятаємо про вас, Герої!

Дата: 20.02.2023 13:44

20 лютого  на території Меморіалу Пам’яті і Слави  селища Недригайлів за участю громадськості відбувся мітинг  «Герої нового часу», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. Присутні зібралися, щоб вшанувати пам'ять людей, які своїм прикладом показали, як треба  відстоювати незалежність, любити Україну та свій народ.                                                                                                                                           «Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Як оді, так і зараз  наша держава доводить  всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості», - наголосив  у своєму виступі т.в.о. Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА та побажав мирного неба над нашою українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Молебінь  за загиблими  Героями Небесної Сотні провів  настоятель храму Святого Праведного Багатостраждального Петра Калнишевського  отець Василь.

Хвилиною мовчання  присутні вшанували невмирущу пам’ять про загиблих воїнів Небесного Війська та усіх , хто поклав свої голови за наше майбутнє, поклали  квіти до пам’ятного знаку «Захисникам, полеглим за волю та незалежність України».

Памятаємо подвиг усіх героїв і впевнено йдемо до перемоги!

Слава Україні! Героям слава!