#Stand With Ukraine

Дата: 22.02.2023 16:57

Фото без опису☝Минулого року до проєктів, покликаних на розвиток цивільного захисту, долучилася рекордна кількість учасників. Це свідчить не лише про значне покращення пожежної безпеки на місцях, але й усвідомлення мешканцями громад важливості участі у місцевому самоврядуванні.

Відтак, підтримка добровільних пожежних команд, які посилюють цивільний захист своїх громад, стала одною з пріоритетних задач для нашої команди минулого року.

🤝За підтримки Фонду міжнародної солідарності у партнерстві з BGK - wspieramy rozwój firm та Єврокомісією European Commission European Union in Ukraine, минулого року 70 громад в 17 областях України отримали пожежне спорядження для своїх пожежних підрозділів.

Пропонуємо до вашого перегляду — відео про процес передачі пожежного спорядження до різних куточків України.

👩‍🚒Дякуємо усім, хто долучився до охорони пожежної безпеки у цей складний для країни час. Впевнені, що ваш професіоналізм та наша підтримка допоможуть врятувати не одне людське життя.

Відеоматеріал