За чисте довкілля

Дата: 13.04.2023 15:51

Фото без описуУ рамках щорічної акції з благоустрою "За чисте довкілля" посаджено горіховий гай

13 квітня працівники установ, організацій громади долучилися до заходів з благоустрою у рамках щорічної акції "За чисте довкілля", озеленивши туристичний маршрут "Віхи історії Недригайлівщини".

Цього дня за ініціативою Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА на території Кулішівського старостинського округу поблизу літописного міста Попаш було висоджено саджанці горіха на площі близько 2 га.

Висадженню саджанців передували клопіткі роботи з прибирання, вирівнювання, розмітки території, вирубки порослі. Захід попередньо був узгоджений з управлінням культури Сумської облдержадміністрації, адже гай планувалося висадити в межах охоронних зон Державного історико - культурного заровідника "Посулля".

Щиро дякуємо працівникам галузей культури та освіти, медичних установ,

територіального центру соціального обслуговування, КСК "Колос", селищної ради, які активно та плідно працювали в цей день і напередодні.

Незважаючи на дощову погоду, зроблена гарна справа, а горіховий гай стане окрасою нашого краю!

Окрема подяка депутату Недригайлівської селищної ради Віктору МІРОШНИЧЕНКУ за надані саджанці!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису