ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РОЗГЛЯНУВ РОБОТУ ДИТЯЧИХ МИСТЕЦЬКИХ ЗАКЛАДІВ, ПІДСУМКИ ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ТА ІНШІ ПИТАННЯ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 21.04.2023 15:38

Фото без опису21 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, участь у якому взяли 18 з 25 членів виконавчого комітету.     Розглянуті питання  організації навчально-виховного процесу в КЗ "Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області" та  КЗ "Тернівська дитяча школа мистецтв". Керівники закладів Дядченко О.М. та Кравченко О.І. поділилися своїми здобутками і проблемами, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ висловив думку про те, що головне завдання закладів – зробити дитину щасливою від того, чим вона займається, озвучив свої бачення з приводу розвитку та осучаснення згаданих шкіл.

Під час розгляду питання «Про підсумки проходження опалювального сезону 2022-2023 років та  підготовки об’єктів комунального господарства, установ, організацій громади до роботи в осінньо – зимовий період 2023 – 2024 років на території Недригайлівської селищної ради в умовах воєнного стану», головний спеціаліст відділу по управлінню майном та житлово-комунальним господарством селищної ради Сергій ДИННИК зазначив: «Опалювальний сезон 2022-2023 року для комунальних підприємств, установ і організацій Недригайлівської селищної ради проходив у не зовсім звичному режимі. Відключення світла не нанесло шкоди, адже для функціонування систем опалення, там де це було необхідно, використовувалися генератори. Аварійних ситуацій не виникало. Запасів дров, які були закуплені, вистачило. На деяких об’єктах, у зв’язку з війною, було збільшене використання енергоносіїв. Зусиллями старост вдалося збільшити обсяги палива завдяки самозаготівлі (випилка сухостою та аварійних дерев). Заборгованість за спожиті енергоносії по всіх закладах відсутня».

У зв’язку з кадровими змінами були внесені зміни до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради, прийняті рішення з 10 питань  соціального спрямування, в тому числі, надання матеріальної допомоги на поховання та лікування 8 особам на  загальну суму 52 тисячі гривень. Прийняті рішення з інших питань життєзабезпечення громади в умовах воєнного стану. Усього розглянуто та прийнято рішення з 17 питань порядку денного.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису