Вклонись, Україно, героям Чорнобиля

Дата: 26.04.2023 14:34

Наслідки вибуху четвертого реактора Чорнобильської атомної електростанції 26 квітня 1986 року сколихнули весь світ. Дуже важливо для України і для світу не забувати про цю страшну, найбільшу техногенну  катастрофу на планеті, трагедію, яка внесла непоправні наслідки в життя кожного з нас та майбутніх поколінь.

26 квітня в селищі Недригайлів на території Меморіалу  Пам’яті і Слави відбулася хода та покладання квітів до меморіальної плити «Загиблим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» з  нагоди  37-х роковин  аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В заході взяли  участь  керівники Недригайлівської громади, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, представники    установ, організацій, небайдужі жителі громади, місцеві медіа.

Сьогодні Україна має боронити свою землю від російського агресора і знову стояти на охороні світу від катастрофи. У перший день війни Чорнобильська атомна електростанція була захоплена російськими військовими, були вчинені провокації зі сторони рф, взято в полон захисників ЧАЕС та вивезено частину її обладнання. Україна і світ з острахом спостерігали за тими подіями. Адже це страшно – вдруге пережити катастрофу подібного масштабу.

Дякуємо нашим героям-ліквідаторам на Чорнобильській АЕС, Збройним Силам України, незламним захисникам, які боронять нашу Україну від російської орди.

Перемоги та миру Україні!