Міністр оборони України під час робочої поїздки на Сумщину вручив відзнаки Міністерства жителям нашої області, в тому числі, Недригайлівському селищному голові Костянтину ВОЛКОВУ

Дата: 28.04.2023 09:16

За надання всебічної допомоги під час збройної агресії російської федерації проти України, плідну співпрацю зі Збройними Силами України, патріотизм та активну громадянську позицію відзнаки з рук міністра отримали лікарі, медичні сестри, волонтери, добровольці, працівники підприємств критичної інфраструктури області, рятувальники, підприємці, керівники місцевих рад. Серед нагороджуваних - Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, який отримав з рук Олексія РЕЗНІКОВА відзнаку МО України – медаль «За сприяння Збройним Силам України».

«Ця відзнака – заслуга кожного жителя нашої громади. Я щиро вдячний  усім, хто знайшов у собі час, силу, відвагу здійснювати добрі справи для Збройних Сил України, не вимагаючи нічого натомість», - говорить Костянтин ВОЛКОВ.

Вручаючи нагороди, Олексій РЕЗНІКОВ зазначив, що іноземці сьогодні дуже дивуються українцям. Що це за держава така, що мала впасти за три дні, а її захисники сміливо відстоюють свою Україну більше року! Міністр оборони відзначив героїзм жителів Сумщини та пообіцяв, що з такими героїчними людьми Україна обов’язково переможе і день Перемоги будемо всі разом відзначати на набережній в Ялті біля нашого українського Чорного моря.

Привітали з нагородами жителів Сумщини і командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій НАЄВ та голова Сумської обласної військової адміністрації генерал-лейтенант Володимир АРТЮХ.

При підготовці  публікації  використані  матеріали сайту Сумської обласної державної адміністрації