До уваги власників закладів торгівлі продовольчими та змішаними товарами, аптечних закладів та АЗС, які працюють на території громади!

Дата: 05.05.2023 15:13

Фото без описуНедригайлівська селищна рада НАГОЛОШУЄ про безумовне виконання відповідних розпоряджень голови Сумської обласної та Роменської районної війькових адміністрацій та розпорядження Недригайлівського селищного голови від 18.03.2022 року № 25-ОД щодо встановлених на період дії воєнного стану граничного рівня торговельної надбавки для субєктів господарювання роздрібної торгівлі в розмірі не більше 10% до відпускної ціни постачальника на такі товари:

-борошно пшеничне, макаронні вироби, баток, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, масло, вершкове, сметана, яйця курячі, олія соеняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля,;

-етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікаряьскі засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні;

-бензин (марки А-92, А-95), дизельне паливо, газ скраплений для автомобілів.

В країні продовжено воєнний стан, а тому і вимоги щодо додержання максимальної торговельної надбавки актуальні.

Просимо врахувати дану інформацію та виконувати вищезазначені розпорядження.