ПАМ’ЯТАЄМО!

Дата: 09.05.2023 16:51

8-9 травня у селищі Недригайлів та старостинських округах пройшли покладання квітів до меморіальних комплексів, братських могил та інших пам’ятних знаків  загиблим в роки Другої світової війни, приурочені  до Дня  пам’яті та примирення та  78-ї річниці  перемоги над нацизмом.

Секретар селищної ради Алла ПОДПРЯТОВА, заступник голови селищної ради Володимир ШУДА разом з головою Недригайлівської організації ветеранів Василем КРІПАКОМ відвідали учасників бойових дій  ЮЩЕНКА Олександра Даниловича з Хоружівки і  ШАПОВАЛА Василя Івановича з Недригайлова, привітали та побажали здоров’я і мирного неба над головою.  Ще одного ветерана, МАЗНОГО Івана Тихоновича з Тернів, не вдалося відвідати, адже він перебуває у рідних в місті Суми, але йому передані найщиріші привітання.

Усе далі відходять в історію грізні роки Другої світової війни, але щороку   ми несемо квіти ветеранам, схиляємося у пошані перед пам'ятниками спочилим солдатам, дякуючи за мирне небо, за життя і свободу. З кожним роком ряди ветеранів рідшають. У громаді залишилося лише троє учасників бойових дій  тієї війни, та на жаль, ряди ветеранів поповнюються учасниками війни з росією. Війна за світле майбутнє України триває. Памятаємо кожного, хто боровся і  бореться за рідну землю! Шана і хвала!!!