СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ЄВРОПИ!

Дата: 09.05.2023 17:01

Фото без описуПрезидент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 9 травня Дня Європи. Глава держави зазначив, що цього дня українці вшановуватимуть історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм та переможуть рашизм.

До проведення заходів з нагоди цього свята долучилися  заклади освіти та культури Недригайлівської селищної ради.  Зокрема,   у  комунальному закладі  «Недригайлівська публічна бібліотека Недригайлівської селищної ради Сумської області»  проведена єврохвилина  біля книжкової виставки «Зоряне сяйво країн Європи», у відділі обслуговування дітей - день інформації «Цікава Європа». Ряд заходів відбулося у загальноосвітніх закладах громади.

«Вічна памʼять усім загиблим у Другій світовій війні! Слава кожному і кожній, хто бився проти нацизму та переміг! Слава всім нашим героям різних часів, яким ми однаково завдячуємо нашим життям!" – сказав президент.