Шановні медичні сестри!

Дата: 12.05.2023 08:12

Фото без описуЗ нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного Дня медичної сестри – прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Вашу роботу, за чуйні серця, за врятовані життя, за відновлене здоров’я! Професія медичної сестри поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, а ще людяність і доброту. Саме тому пацієнти високо цінують Вашу увагу та турботу, добре слово та щиру підтримку. Бажаємо всім медсестрам, фельдшерам, акушеркам, лаборантам здоров’я, невичерпної енергії, доброти, любові, миру та справжнього людського щастя!

За вагомий внесок у наданні медичної допомоги населенню, успішні досягнення в роботі, багаторічну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, постійне підвищення професійного рівня, відданість своїй справі, високий професіоналізм, чуйність і милосердя та з нагоди Міжнародного дня медичної сестри грамотами Недригайлівської селищної ради нагороджено:

ЛОМОНОС Людмилу Василівну – сестру медичну загальної практики сімейної медицини АЗПСМ смт Недригайлів;

МИКОЛАЄНКО Світлану Петрівну - сестру медичну загальної практики сімейної медицини АЗПСМ смт Недригайлів;

СВИРИДЕНКО Вікторію Сергіївну – старшу медичну сестру терапевтичного відділення;

БОНДАР Людмилу Юріївну - старшу медичну сестру стаціонару паліативної медичної допомоги населенню.

Секретар Недригайлівської селищної ради                          Алла ПОДПРЯТОВА