З Україною в серці вишиванку ношу!

Дата: 18.05.2023 14:49

Вишиванка – символ національної гордості, генетичний код, що єднає українців і презентує Україну у світі. Це - оберіг, який об’єднує і надихає на нові перемоги, ланцюжок єднання минулого, сьогодення  та майбуття українців.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня вишиванки 18 травня 2023 року на центральній площі селища Недригайлів відбулася мистецька акція «Прийшла весна, прийде і Перемога!», якою всі присутні жителі громади  долучилися до Всеукраїнської акції «Одягни вишиванку».

Яскравою та колоритною представлена виставка  робіт народних  майстринь «З вишиванкою в серці», на якій були різнобарвні і різноманітні вишиті рушники, сукні, сорочки, картини, серветки,  оздоблені українським орнаментом. Свої роботи для широкого загалу представили майстрині – вишивальниці: Лілія АБАРОВСЬКА,  Валентина КОРЕНЕВА,  Катерина РОГОЗІНА, Катерина ЗВ’ЯЗКА, Наталія КОБІЛЄВА, Галина КУШНІР,Марія КУШНІР,Віра ОСТАПЕНКО.

Приваблює своєю чарівністю і неповторністю  виставка дитячих малюнків, яку підготували учні КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа». Роботи дітей яскраві, з українським колоритом,  передають  натхнення чарівного світу дитячого бачення, барвисту красу і радість,  любов до України.

Присутні  мали змогу зробити фото на згадку біля тематичної фотозони та послухати патріотичні пісні про вишиванку, рідний край  у виконанні аматорських колективів  КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля».

Позитивні враження, величезну насолоду отримали всі учасники  від фантастичної феєрії вишиванок, адже для більшості жителів громади у цей день вишиванка стала дрес – кодом.

Нехай наша вишиванка стане надійним оберегом і назавжди закарбує прагнення українського народу до  волі і незалежності, який сьогодні, під час війни, захоплює весь світ своєю   мужністю і героїзмом, вірою  і надією, милосердям і взаємодопомогою.

Низький уклін кожному захиснику незалежної України! Зберігаймо українську цінність, наш генетичний код нації – вишиванку!

З Днем вишиванки, Україно! Разом ми обов’язково переможемо!          Все буде Україна!