Вітання до Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 01.06.2023 14:20

Фото без описуЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітейДля України та  багатьох країн світу це нагода привернути увагу до питання захисту прав дитини.

Війна порушила права наших дітей на найнеобхідніше: на життя, на родину, на повагу.  Вона втрутилася у дитинство найменших наших мешканців. Складно уявити, що відчуває дитина, коли прокидається від артобстрілу, сидить у бомбосховищі, покидає домівку та друзів, змінює місце проживання.  Сьогодні навчання у школах проходить між оголошеннями повітряної тривоги, а дитячий рюкзак окрім зошитів та ручок вміщує набір для тривалого перебування у бомбосховищі.

Так не має бути. Так не буде. Діти не повинні знати, що таке війна. Саме заради їх життя та майбутнього зараз ведеться боротьба за незалежність та свободу України.

Дорогі діти! Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості, мирного неба та затишного дитинства у колі люблячої родини. Хай ваші очі сяють від щастя! Добра вам  та успіху у всіх починаннях!

Алла ПОДПРЯТОВА,

секретар Недригайлівської селищної ради