Шановний жителю громади!

Дата: 05.06.2023 09:50

Відповідно до «ПРАВИЛ утримання домашніх тварин і поводження з ними на території Недригайлівської селищної ради», затверджених рішенням 68 сесії Недригайлівської селищної ради від 30.06.2020 року. (далі Правила), утримувати домашніх тварин дозволяється: у квартирах, «зоокутках» дитячих, освітніх, наукових, санаторно-курортних і оздоровчих закладів, у вільному вигулі на ізольованій, добре огородженій території (в ізольованому приміщенні) на прив'язі або без неї, для охорони - в обладнаних приміщеннях або на прив'язі.          Фізичні та юридичні особи, які утримують домашніх тварин, зобов'язані не допускати порушень прав і законних інтересів інших фізичних і юридичних осіб та не створювати загрози безпеці людей, а також інших тварин.  При супроводженні домашніх тварин не допускається залишати їх без нагляду.       Відповідальність за дії тварин несуть їх власники, особи, яким тварини належать на інших підставах, що не суперечать чинному законодавству, а також особи, які супроводжують тварину. Шкода, заподіяна третій особі внаслідок агресивної або непередбачуваної дії тварин, підлягає відшкодуванню в повному обсязі особою, яка її утримує, згідно з вимогами чинного законодавства.

Собаки незалежно від породи належності і призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, які знаходяться без власника у громадських місцях, вважаються безпритульними та підлягають вилову.

За порушення вимог  Правил винні особи несуть кримінальну, адміністративну та цивільно-правову відповідальність.

Жителю громади! Подбай про безпеку та спокій твоїх ближніх.