Вогонь скорботи в нашім серці навіки

Дата: 22.06.2023 12:49

22 червня український народ вшановує пам'ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна. Сьогодні українці гостро усвідомлюють ціну свободи. Драматичні події за  останній час  підтвердили одвічну істину – народ сильний у час єднання.

З нагоди Дня скорботи  і вшанування пам’яті жертв війни в  Україні в селищі Недригайлів  на території Меморіалу Пам’яті і Слави за участю керівництва Недригайлівської громади, представників установ, організацій,  небайдужих жителів селища відбулося покладання квітів, з промовами до присутніх звернулися  секретар Недригайлівської селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО та голова  ради Недригайлівської організації ветеранів Василь  КРІПАК. Скорботною хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять мільйонів жертв Другої світової війни та пам'ять захисників, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Також квіти були покладені до Меморіалу загиблим воїнам та іншим пам’ятним знакам, пов’язаним з подіями Другої світової війни.

Світла пам'ять усім загиблим за свободу України!