Шановні жителі громади!

Дата: 28.06.2023 08:08

Щиро вітаю Вас з Днем Конституції України!

Ми, українці – народ, який має древню історію, багату культуру, калинову мову, першу в світі Конституцію.

Нині Україна відстоює свою державність і цілісність, виборюючи їх кров’ю. У кривавих боях народжуються нові герої, люди, які сьогодні творять історію своїми вчинками, віддаючи своє життя за вільну, єдину, незалежну Україну! Ми в боргу перед захисниками, які стали на захист сучасної Конституції.

Нашим захисникам  потрібні як наші молитви, так і спільні дії сьогодні, щоб побудувати справедливе суспільство у європейській державі!

Від щирого серця бажаю завжди пишатися своєю країною. Нехай наша держава залишиться незалежною і могутньою. Нехай наше блакитне небо ніколи не сховають ні дим, ні хмари гніву.

Зі святом усіх нас, з Днем Конституції України!

Секретар селищної ради                                              Ірина ПОСТОЄНКОФото без опису