Конституція України – символ незламної держави

Дата: 28.06.2023 15:09

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух свободи, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

28 червня 2023 року  в КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля» відбулась мистецька акція «Квітуй, Україно, і слався в віках!», присвячена  27 –й річниці з дня прийняття  Конституції України. Колона за участю представників Недригайлівської селищної ради, організацій, громадськості селища урочистою ходою пройшла  до  пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбулося покладання квітів.

Емоційна і лірична хореографічна композиція «Києве мій» у виконанні учнів КЗ «Тернівська дитяча школа мистецтв» налаштувала  на патріотичний лад.

Секретар Недригайлівської селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО привітала всіх присутніх з національним святом, побажала, щоб у кожного міцніло почуття гордості за Україну, свою громаду, за втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Вистоїмо, зміцніємо, переможемо, відбудуємо.

Хвилиною  мовчання  вшанували пам'ять  полеглих захисників, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації  проти України.

Високопатріотичні пісні прозвучали з великою самовіддачею, неповторним сценічним талантом у виконанні  творчих  колективів КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля» та аматорів сцени сільських клубних закладів – філій. Прикрасили  програму   яскраві танці та милозвучні пісні  у виконанні талановитих учнів КЗ «Тернівська дитяча школа мистецтв».

Урочистим акордом, з особливим трепетом прозвучала пісня «Ми з України» до якої долучилися всі учасники заходу. Разом ми сильні, незламні, вільні!

Слава Збройним Силам України!  Слава Україні!