Зустріч представників служби у справах дітей та правоохоронних органів з вихованцями Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області

Дата: 05.07.2023 14:14

Під час зустрічі, що відбулася у Хоружівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області, начальник служби у справах дітей Недригайлівської селищної ради Світлана СОПІК та інспектор ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції Олександр ТЮТЮННИК нагадали дітям про правила поведінки під час літнього відпочинку, а також про те, як потрібно діяти у разі виявлення невідомих або небезпечних предметів. Зокрема, про правила поведінки на воді, безпеку на дорозі, а також правила безпечної поведінки під час оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Окремо розглянули алгоритм дій у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Також обговорили питання щодо запобігання вчинення правопорушень за участю дітей та підлітків. Фото без опису