До уваги суб’єктів підприємництва територіальної громади!

Дата: 11.07.2023 07:59

Відповідно до листа голови Роменської РДА-начальника Роменської  РВА  від 07.07.2023 № 01-29/2210 «Про час роботи закладів», просимо звернути особливу увагу на те, що, враховуючи вимоги Закону України «Про правовий режим воєнного стану», а також Порядок введення комендантської голини, який затверджений Постановою КМУ від 08.07.2020 № 573, заклади торгівлі та ресторанного господарства повинні завершити свою роботу не пізніше як за одну годину до настання комендантської години з метою вчасного повернення додому як працівників закладів, так і їх відвідувачів. В іншому випадку недотримання таких правил негативно впливає на стан дотримання громадської безпеки і порядку, криміногенну обстановку та профілактику правопорушень в громаді та районі, а також невиправдано збільшує навантаження на працівників комендатури та патрулів через збільшення кількості порушників комендантської години та зростання обігу спеціальних перепусток, що зменшує ефективність діяльності працівників поліції щодо убезпечення від реальної загрози життю  і безпеці осіб, інтересам суспільства та/або держави, а також для забезпечення громадського порядку.

Недригайлівська селищна рада Фото без опису