Ще один проєкт в громаді планується до реалізації!

Дата: 11.07.2023 15:19

Недригайлівська селищна територіальна громада успішно пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем серед 7 громад Сумщини та 149 соціальних ініціатив з 10 областей  України завдяки участі в конкурсі проектів від благодійного фонду «МХП Громаді» - #ЧасДіятиУкраїно2023!

Наша громада представила соціальний проект за напрямом збереження культурної спадщини, а саме – «Благоустрій   території Іваницького сільського будинку культури – філії КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля  Недригайлівської селищної ради» з облаштуванням пам’ятки історії «Група братських могил (3) радянських воїнів і партизанів та пам’ятник воїнам-землякам» в с. Іваниця».

Загальна вартість проекту складає 129 300 гривень, з них кошти  БО «БФ «МХП-ГРОМАДІ» - 93 369,2 гривень, внесок громади - 35 930,8 гривень.

Реалізувати даний проєкт плануємо найближчим часом, про що буде повідомлено додатково.

P.S.: дякуємо регіональному менеджеру із  соціальних проектів БО «БФ «МХП – Громаді» Наталії Богдан за надану інформаційну підтримку.Фото без опису