Разом до Перемоги
Кожного року на Петра і Павла маршалівці традиційно святкують День села. 12 липня 2023 року на приклубній території Маршалівського СБК – філії пройшла патріотична година «Моє село - частина України» та благодійна акція по збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Окрасою заходу стала яскрава виставка дитячих малюнків «Люблю свій край, своє село», колоритно оформлені виставка декоративно – прикладного мистецтва «Вишивка з покоління в покоління», фотозона «Я люблю Маршали». Небайдужі жителі села приготували різноманітні смаколики та продавали їх на благодійному ярмарку, збираючи кошти для ЗСУ.
Староста Маршалівського старостинського округу Валентина ДЯЧЕНКО, звертаючись з вітальним словами до присутніх, висловила вдячність родинам, які виховали нескорених, незламних синів, що боронять Україну від підлого та підступного окупанта, побажала миру нашій Україні. В своєму виступі заступник Недригайлівського селищного голови Федір КРИВОПАТРЯ подякував кожному, хто долучається до доброї справи - допомоги нашим хлопцям, адже вони щодня, щохвилини, щосекунди роблять усе аби наблизити Перемогу. Цікаво та змістовно ведуча заходу ознайомила присутніх з історією села, його розвитком, видатними постатями та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв – захисників України.
Під час заходу маршалівці зібрали 9840 гривень, які будуть передані захисникам – односельцям. Присутні на заході висловили вдячність кожному захиснику за можливість жити і працювати на нашій рідній землі, побажали здолати ворога і повернутися додому живими з Перемогою!