НА ВИКОНКОМІ ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ ПРО НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ 240 ОСОБАМ ГРОМАДИ
13 липня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, яке провела секретар селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО. Розглянуто 29 питань порядку денного, 13 з яких - соціального спрямування.
Виступаючи перед присутніми по питанню «Про стан виконання делегованих повноважень у виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради за І півріччя», Ірина ПОСТОЄНКО зазначила, що затверджені показники по доходах в цілому по Недригайлівській селищній раді виконані на 106,2%. У порівнянні з відповідним періодом 2022 року надходження збільшилися на 8 696,7 тис.грн.
Також були розглянуті питання стану виконавської дисципліни, роботи із зверненням громадян, дотримання Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища». Надано 7 дозволів на виготовлення проєктно-кошторисних документацій, що стосувалися реконструкцій вузлів обліку газу, водогону та очисних споруд, будинку дитячої та юнацької творчості у Недригайлові, Тернівської школи та Хоружівського навчально-виховного комплексу. Відповідно до прийнятого рішення виконавчого комітету, 240 громадянам надана матеріальна допомога (з них 227 – військовослужбовцям та членам їх родин).
Активну участь в обговоренні питань порядку денного взяли члени виконавчого комітету Олександр ШЕВЧЕНКО, Микола КЛИМЕНКО, Євгенія ЛІФЕР, Анатолій АВРАМЕНКО, Ігор ОСТАПЧУК та ін. Також вони внесли ряд пропозицій, що в основному стосувалися покращення роботи з благоустрою, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та ін., які будуть враховані в подальшій роботі
Згодом з рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на сайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».