Шановні бухгалтери відділів, установ та організацій Недригайлівської селищної ради!

Дата: 16.07.2023 05:00

Вітаю Вас з професійним святом – Днем бухгалтера! Ваша робота є незамінною у будь-якій установі та організації. Без бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток нашої громади та держави загалом. Впевнена, що Ви і надалі сприятимете розвитку та зміцненню економічного потенціалу нашої територіальної громади.

Бажаю в будь-якій ситуації тримати баланс, бажаю роботи без труднощів і помилок, а життя – з достатком і позитивним сальдо, стабільного успіху на роботі, бездоганної звітності та правильної документації.

Бухгалтер – це професія, яка вимагає уважності, відповідальності і посидючості, тому хочеться побажати Вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше приємних сюрпризів, веселих зустрічей та радісних емоцій! Нехай Ваша професія радує благополуччям, робота приносить задоволення, а колеги цінують за важливість праці!

Секретар селищної ради                                                        Ірина ПОСТОЄНКОФото без опису