Разом до перемоги

Дата: 16.07.2023 19:09

З перших днів повномасштабної російсько-української війни працівники культури та аматори сцени нашої країни активно долучились до допомоги нашим  непереможним воїнам - Збройним Силам України. Лише тримаючись разом, підтримуючи та допомагаючи один одному, ми вистоємо і переможемо. В цей непростий час аматори сцени Білопільської  ОТГ об'єдналися, щоб за допомогою патріотичних пісень, слова, музики підтримати патріотичний дух українського народу, віру в перемогу.

'16 липня 2023 року  на центральній площі селища Терни пройшла благодійна акція "Крокуємо до перемоги" за участю аматорських колективів Білопільської громади. З вітальним словом присутніх привітав міський голова Білопільської ОТГ Юрій ЗАРКО.
Кожен номер благодійної акції наповнений любов’ю до рідної землі, присвячений відважним українським воїнам, містить у собі віру на мир  та перемогу.

В ході акції зібрано 5920 грн на підтримку ЗСУ.

"Нехай ваші праця і талант зігрівають серця людей, згуртовують їх на добрі справи.  Ми особлива та сильна нація, йдемо вірною дорогою до перемоги",- подякувала аматором сцени начальник відділу з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради Анна ТИМЧЕНКО.

Перемога буде за нами. Все буде Україна.