ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 18.07.2023 16:47

З метою  своєчасної та якісної підготовки закладів  та установ  освіти Недригайлівської селищної ради до організованого початку нового 2023/2024 навчального року  18 липня розпочалися  об'їзди закладів освіти громади. Комісія у складі представників  відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної, начальника відділу забезпечення  заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту  у Роменському районі центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Сумській області  Володимира ШАМОТИ провели  комісійні обстеження закладів освіти : Тернівської ЗОШ I- III ступенів та Тернівського закладу ДЗО «Теремок» щодо  додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у 2023-2024 навчальному році. Під час перевірки особлива увага приділялася  протипожежному та техногенному стану, а також забезпечення належного стану укриттів закладів освіти.

Сьогодні у рамках      реалізації  всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки України, ухваленого розпорядженням  Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік»  відбулось відкриття класу безпеки  в Тернівській ЗОШ I- III ступенів. Проєкт спрямовано на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти.

Під час відкриття поліцейський офіцер громади капітан поліції Ігор ЛІСНИЙ розповів дітям про основні правила безпечної поведінки на вулиці. Зокрема, про правила відпочинку біля водойм.