Дотримання вимог протимінної діяльності

Дата: 20.07.2023 13:19

На викання доручення Прем’єр-міністра України від 28.06.2023            № 190/49/1/1 щодо організації виконання рішень визначених протоколом засідання Національного органу з питань протимінної діяльності від 16.06.2023 інформуємо населення про загрози для його життя і здоров’я, що виникають у зв’язку із залученням до проведення заходів із розмінування осіб, які не є сертифікованими операторами протимінної діяльності.

У випадку виявлення фактів проведення заходів із розмінування особами, які не є операторами протимінної діяльності (окрім тих, що здійснюються уповноваженими підрозділами центральних органів виконавчої влади) невідкладно повідомляти Недригайлівську селищну раду за номером телефону 099-38-04-758 для реагування та повідомлення правоохоронним органам.

Спеціаліст з НС та ЦЗН

Віталій КЛИМЕНКОФото без опису