У ГРОМАДІ ПРОЙШОВ ЄДИНИЙ САНІТАРНИЙ ДЕНЬ

Дата: 20.07.2023 18:13

19 липня  на території Недригайлівської селищної ради проведено єдиний санітарний день, визначений правилами благоустрою Недригайлівської селищної ради. У цей день трудові колективи громади, працівники старостатів працювали над упорядкуванням прилеглих територій, квітників, центральних скверів, меморіалів, пам’яток,  обкошуванням узбіч доріг і кладовищ, продовжувалися  роботи з приведення в належний стан укриттів,  і т.ін.  КП «Недригайлівводосервіс» у цей день провів вивіз сміття від населення села Хоружівка.

Дякуємо усім, хто долучився до робіт з благоустрою у цей день.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису