Відбулися громадські слухання

Дата: 26.07.2023 12:06

25 липня у селі  Сакуниха відбулися громадські слухання стосовно обговорення пропозицій щодо перейменування вулиці Рябова.

У організації громадських слухань  взяли участь члени робочої групи з питань дерусифікації та позбавлення колоніального минулого при Недригайлівській селищній раді  Володимир ФЕДАЙ, Іван АБАРОВСЬКИЙ, Ігор СКРИПЧЕНКО, Ігор ПОСТОЄНКО, Руслана ЗАХАРЧЕНКО. Для участі в громадських слуханнях зареєструвалися 36 жителів, які проживають на вулиці Рябова. Після тривалих дискусій значною більшістю голосів (28) було прийняте рішення перейменувати вулицю Рябова на вулицю Миру.

Цього ж дня відбулися громадські слухання щодо перейменування  села Горькове, в яких взяли участь 17 місцевих жителів. У ході обговорення ними було одностайно прийняте рішення щодо збереження існуючої назви села.

За результатами громадських слухань робочою групою будуть сформовані відповідні пропозиції на розгляд Недригайлівської селищної ради.