Дорогі медичні працівники Недригайлівської селищної ради!

Дата: 27.07.2023 13:31

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній - людське життя!

У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній.

Ми вдячні Вам за ваш талант і майстерність, за вірність своєму покликанню, за увагу і любов до людей! Ви наші ангели-охоронці в білих халатах.

Від щирого серця бажаю вам, вашим рідним і близьким миру, міцного здоров’я, щастя, невичерпної життєвої енергії, добробуту та нових професійних звершень!

Святкового Вам настрою!

З Днем медичного працівника!

Секретар селищної ради                                            Ірина ПОСТОЄНКО