Є така професія – здоров’я охороняти

Дата: 27.07.2023 15:49

Значення професії медичних  працівників складно переоцінити, адже їх праця націлена на підтримку міцного  здоров’я задовго до моменту нашого народження і протягом усього  життя.  Війна – найстрашніше випробування для українського  народу, й передова у медиків сьогодні  - і на фронті, і в тилу. З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну професія медичного працівника набула ще більшого значення, оскільки саме вони  рятують життя  захисників і мирних жителів. Навіть попри обстріли, активні бойові дії, нерідко ризикуючи власним життям, медики продовжують виконувати свої обов’язки. Коли людина прирікає себе на таку нелегку працю – це справжній героїзм.

27 липня в  Недригайлівському центрі культури і дозвілля  відбувся вечір – вшанування «За всіх врятованих - низький уклін доземний», присвячений Дню медичного працівника. Зі словами вітання до присутніх звернулися : заступник Недригайлівського селищного  голови  Федір КРИВОПАТРЯ, тимчасово виконуюча обов’язки директора КНП  «Недригайлівська лікарня»  Тетяна ГОЛОВЧЕНКО, головний  лікар КНП «Недригайлівський   центр первинної   медико – санітарної   допомоги»  Тетяна НЕМЕНКО,  голова  Недригайлівської організації  профспілки  працівників  охорони здоров’я  Тамара КОЗЛОВА.

Виступаючі  зі щирими словами подяки  відзначили, що разом ми робимо дуже важливу благородну справу, побажали мудрості, оптимізму, мужності, енергії та наснаги на шляху до нашої спільної Перемоги.  «Місія медика – вона незмінна в усі часи. Низький уклін всім медичним працівникам, які рятують військових на передовій та надають гідну медичну допомогу громадянам України, незважаючи на величезні труднощі», - наголосив  у своєму виступі  Федір КРИВОПАТРЯ. За  сумлінну працю в галузі охорони здоров’я,  високий професіоналізм  почесними грамотами та квітами було відзначено кращих працівників закладів охорони здоров’я. Хвилиною  мовчання вшанували  полеглих захисників, медичних працівників, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Святковий настрій присутнім з патріотичними піснями  подарували  аматори сцени Недригайлівського центру культури і дозвілля. Кожен виступ був чутливим, емоційним, пронизаний  патріотизмом та безмежною любов’ю до рідної України. Піднесена і неймовірно чутлива українська пісня  сприймалися глядачами  по  - особливому, адже ми незламна та сильна нація, віримо в жадану Перемогу під єдиним мирним небом.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису