Відбулося засідання оперативного штабу з підготовки галузей економіки до роботи в осінньо-зимовоий період 2023-2024 років

Дата: 27.07.2023 16:36

27 липня у Недригайлівській селищній раді  відбулося засідання оперативного штабу з підготовки галузей економіки до роботи в осінньо-зимовий  період 2023-2024 років. Були присутні начальники відділів, керівники комунальних установ та організацій, старости старостинських округів селищної ради. Заслухали доповіді про хід виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий  період попутно згідно затверджених планів. Визначили проблемні питання та назначили відповідальних осіб для їх вирішення. Заслухали начальника відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Роменському районі центру забезпечення діяльності ГУДСНС у Сумській області Шамоту В.М. стосовно правил пожежної безпеки при опаленні будівель. Заслухали Гордієнка І.М. про стан підготовки до  роботи в осінньо-зимовий  період газових котелень. Сформували завдання з визначеними термінами  виконання.