Шановні жителі Недригайлівської громади!

Дата: 28.07.2023 07:50

Сьогодні ми відзначаємо День Української Державності вперше у час нових небувалих випробувань. Страшна реальність війни показала всьому світу незламний дух, героїзм, хоробрість, міцну віру українського народу та здатність народу України відвойовувати державність.

Нам є чим пишатися, адже кожний великий і маленький українець наближають нас до Перемоги задля збереження цілісності України.

Славний український народ показав усьому світу незламність характеру і силу духу, яка буде прикладом наслідування для багатьох.

Державність не має теперішнього часу, вона весь час у розвитку, тому щиро зичимо сили, згуртованості та перемоги.

Переконані, що зможемо відбудувати нашу Державу і героїчними вчинками наших сучасників гордитимуться наші нащадки.

З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша Держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які всі працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.

Віримо у наших людей!

Віримо у Збройні сили України!

Віримо у Перемогу!

Віримо у нашу Державу!

З Днем Української Державності!

Від імені депутатського корпусу

та виконавчого комітету