До уваги батьків!

Дата: 31.07.2023 14:42

Протягом липня Недригайлівською селищною радою неодноразово проводились ремонтні роботи на дитячому ігровому майданчику, розташованому на розі вулиць Вишнева та Яценкова.

На жаль мешканці вказаних вулиць та батьки дітей дошкільного віку стурбовані ситуацією навколо дитячого майданчика, адже підлітки у віці від 13 до 17 років у вечірню пору також полюбляють проводити там вільний час та часто недбало ставляться до майна, призначеного для дозвілля малечі. Наслідками такого відпочинку є псування інвентаря та обладнання.

Звертаємося до батьків дітей старшого віку з проханням провести роз’яснювальну роботу, щодо бережливого ставлення до майна, яке розташоване на дитячому майданчику та пояснити їм відповідні правила належної поведінки.

Розраховуємо на розуміння, співпрацю та особисто на Вас, шановні батьки.

Впевнені, що проведена Вами виховна робота, стане запорукою збереження майна ігрового майданчика та радістю у дозвіллі найменших мешканців та гостей селища.