Мистецький захід в Сакунисі.

Дата: 03.08.2023 12:18

02 серпня 2023 року в Сакуниха відбувся благодійний мистецький проект «Моє село-моя маленька Батьківщина», орієнтований на підтримку Збройних сил України. У залі сільського будинку культури зібрались, як кажуть «від малого до старого» -  жителі села, земляки та гості Сакунихи.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник селищного голови Федір Кривопатря та зазначив, що у непростий для нашої держави час, лише об’єднавшись спільно, тримаючись разом, з вірою у наші збройні сили, народ України здатний вистояти та перемогти.

Староста села Василь Никоненко у своєму зверненні до односельців та присутніх на заході наголосив на необхідності збереження найкращих традицій рідного краю, об'єднанні, незламності патріотичного духу та вірі в перемогу.

Перед присутніми виступили аматорські колективи художньої самодіяльності.

Учасники заходу мали змогу придбати традиційний козацький куліш, смажених карасів та різноманітні смаколики, а зібрані кошти в сумі 24440 грн, вирішили направити на підтримку військовослужбовців ЗСУ — мешканців старостинського округу.