100-річний ювілей Хоружівського вчителя.

Дата: 08.08.2023 15:15

Сьогодні виповнилося 100 років поважному та шанованому жителю села Хоружівка Недригайлівської селищної ради — Ющенку Олександру Даниловичу.

Кожен такий ювілей є гордістю нашої громади, у кожного ювіляра своя історія, свої секрети довголіття. Олександр Данилович є очевидцем багатьох історичних подій минулого століття та носієм глибокої життєвої мудрості.

Привітати ювіляра завітали Назаренко Валентина Олександрівна, перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації — начальника районної військової адміністрації, Постоєнко Ірина Віталіївна – секретар Недригайлівської селищної ради, Осадчій Григорій Михайлович – представник агрофірми «Хоружівка», директор Хоружівської школи — Валентина Ющенко, голова ветеранської організації — Василь Кріпак, місцеві жителі та сусіди.

Від щирого серця поздоровили Олександра Даниловича з таким поважним Днем народження, з 100-річним ювілеєм! Побажали міцного здоров'я, щастя, родинного затишку і, саме головне, мирного неба та вручили подарунки до 100-річчя!