СПОЧИВАЙ З МИРОМ, ГЕРОЮ! МИ ПРО ТЕБЕ НЕ ЗАБУДЕМО!

Дата: 10.08.2023 15:17

Сьогодні, 10 серпня, на Недригайлівщині  попрощалися та провели в останню дорогу  захисника КОНДРАТЕНКА Максима Віталійовича, який віддав найцінніше – своє життя, за свободу і незалежність нашої держави.

Провести мужнього сина України прийшли небайдужі до горя  жителі громади, військовослужбовці, представники влади,
друзі, найближчі, найрідніші люди. Усі об'єдналися в "живий коридор" від Недригайлова до Тернів, щоб віддати шану полеглому.

Героя з належними почестями, встеляючи дорогу живими квітами, провели до місця останнього спочинку, поховали у рідній тернівській землі, а побратими пострілами віддали честь загиблому воїну.

Сьогодні сумує і плаче уся Недригайлівщина, бо втратили молодого та мужнього воїна. Максим чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши життя за вільне майбутнє у незалежній, Богом благословенній Україні.

Спочивай з миром, Герою! Ми про тебе не забудемо!