Апаратна нарада
Дата: 11.08.2023 13:54
Кількість переглядів: 149
11 серпня секретар Недригайлівської селищної ради Ірина Постоєнко провела апаратну нараду за участю керівників відділів, установ та закладів бюджетної сфери на якій було розглянуто виконання протокольних доручень та інші важливі для життєдіяльності громади питання.
Це ряд земельних питань, підготовка укриттів, облаштування колодязів, утилізація твердих побутових відходів, постановка на баланс вуличних доріг, забезпечення дровами Іваницького старостату, списання непридатного до використання майна комунальної власності, інвентаризації свердловин, заміни вікон в Недригайлівському БДЮТ та інші.
Основні доручення виконані в повному обсязі, частина потребує доопрацювання та залишається на постійному контролі.